Informacje
Start serwisu ATTERO.PL

Chcemy poinformować o narodzinach nowego serwisu przeznaczonego dla osób związanych z ogólnie pojętą elektrotechniką, Znajdziecie w nim artykuły, porady i narzędzia pomocne głównie dla elektroników, elektryków, energetyków oraz wiele ciekawych informacji dla poszukujących treści o tematyce elektrycznej.

 

 

Będziemy w jednym miejscu gromadzić dużą ilość rzetelnych informacji, aby w jak najłatwiejszy sposób przybliżyć zagadnienia, których poszukiwanie w nieskończoności Internetu zajmuje dużo czasu i jest często bezowocne z uwagi na bariery językowe.

Zachęcamy wszystkich użytkowników do zadawania pytań na interesujące Was tematy. Odpowiedzi będziemy publikować w formie artykułów, by jak najlepiej przybliżyć zagadnienie i nakierować na skuteczne rozwiązania, szczególnie w zakresie energetyki zawodowej, sieci elektroenergetycznych elektroniki oraz informatyki.

Znajdziecie tu nie tylko suchą teorię. Naszą pasją jest praktyczne wykorzystywanie posiadanej wiedzy i propagowanie jej szerokiej gamie użytkowników. W wielu przypadkach uczymy się od podstaw i pragniemy prezentować kolejne etapy zdobywania wiedzy, doświadczenia oraz sposoby jakimi to osiągaliśmy.

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu i życzymy wszystkim użytkownikom aby dzięki naszej pomocy Wasza praca stała się jeszcze łatwiejsza.

 

Pozdrawiamy serdecznie - Zespół Serwisu ATTERO.PL

Autor: Orici
Wyświetleń: 246|Komentarzy: 0